Puste2 MENU

W kwietniu 2014 roku rozpoczęłyśmy pracę misyjną na kontynencie południowoamerykańskim. Hogar de la Esperanza, czyli Dom Nadziei to punkt docelowy naszej podróży przez Atlantyk. Czekała tu na nas spora grupa dzieci w różnym wieku. Hogar to na obecną chwilę ich dom. Takich miejsc, domów dziecka w Boliwii jest bardzo dużo, jednak nasz jest dość wyjątkowy. Mieszkają tu bowiem dzieci, których rodzice aktualnie przebywają w więzieniu.
Dziewczynki i chłopcy, od 2 do 10 lat, pozbawieni na ten czas opieki rodzicielskiej zdane są na opiekę obcych ludzi. Potrzebują nie tylko godziwych warunków życia, szansy na rozwój, ale przede wszystkim troski i miłości. Wiele z nich ma już za sobą trudne doświadczenia życia, dlatego wymagają pomocy specjalistycznej i towarzyszenia w wychodzeniu z własnych traum.
Sytuacja Hogaru nie jest łatwa, codzienne wydatki, pomoc medyczna, miejsca i rzeczy wymagające reperacji, specjaliści, wszystko to pochłania wiele kosztów. Dlatego wdzięczne jesteśmy za każdą ofiarę, która krok po koku pozwoli nam na spełnianie misji, którą Pan postawił przed nami.

Adres:
BANCO BISA S.A.
Avenida 16 de Julio El Prado Nro 1628
LA PAZ
BOLIWIA
SWIFT: BANIBOLX
IBAN NUMBER nie maja

numery kont:

Gabriela Dutka

4197075011 $

4197076513 €